Centrum Informacji
i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Konkursy

Bęc jabłkiem w głowę

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w kolejnej edycji interdyscyplinarnego konkursu „Bęc Jabłkiem w Głowę”.

Kto z karmnika ziarno wyjada?

Kto z karmnika ziarno wyjada?

Serdecznie zapraszamy na zimowy konkurs zwiazany z dokarmianiem ptaków.
 

Zielone pytanie

Zielone pytanie to propozycja dla fanów przyrody i ciągłego dokształcania. Co miesiąc na stronie pojawia się nowe pytanie a my z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedzi.  

Inne konkursy

Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez instytucje, z którymi współpracujemy.

Moje drzewo - tekstem - zdjęciem - ilustracją

Moje drzewo - tekstem - zdjęciem - ilustracją

Mamy sympatyczną propozycję dla miłośników drzew! Właśnie rusza nowy konkurs "Moje drzewo - tekstem - zdjęciem - ilustracją". Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i do podzielenia się z nami swoimi dendrologicznymi refleksjami. 

Zaproś gości...

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Serdecznie zapraszam Was do udziału w XI edycji konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości”.

Przyroda komiksowo

Przyroda komiksowo

W dniu 04 czerwca 2012 roku odbyło się posiedzenie jury czwartej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Przyroda Komiksowo – Promocja Integracji”. 

Re-bombka

Re-bombka

Na III edycję konkursu nadesłano 246 prac ozdób choinkowych z naturalnych materiałów oraz tych nadających się do recyklingu – np. plastiku, metalu, kartonu... Cieszymy się, że dotarły do nas re-bombki nawet z odległych miejscowości naszego województwa. Wybrane prace przyozdobią choinkę na Długim Targu w Gdańsku, a część zostanie wyeksponowana w naszym biurze.

Fortyfikacje Gdańska i Pomorza – Kultura Autentyczności

Fortyfikacje Gdańska i Pomorza – Kultura Autentyczności

IV edycja konkursu „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza. Kultura Autentyczności” rozstrzygnięta. Z przyjemnością przedstawiamy efekty konkursu.

Drzewa fotografie

Drzewa fotografie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „Drzewa sercem malowane” został rozstrzygnięty. Wpłynęło do nas aż 1610 zdjęć w kategorii osób niepełnoletnich oraz 1168 zdjęć w kategorii osób pełnoletnich. Bardzo się cieszymy, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem.